דרימארס פרק 11 לצפייה ישירה

דרימארס פרק 11 לצפייה ישירה

דרימארס פרק 11 מתעסקת בקבוצת נערים ונערות אשר נכנסת למחנה אימונים לאסטרונאוטים במטרה לטוס למאדים, אלא שבעודם בטוחים שהם הולכים ליישב את הכוכב למען האנושות, מאחורי גבם נרקמת מזימה שמעמידה את המין האנושי בסכנה! עם רומי אבירם, יהודה בוחבוט, עמית הכטר, נועה אסטנג'לוב ועוד.

בפרק הראשון, שמונה בני נוער טסים למאדים למשימה קריטית ונוחתים במקום הלא נכון, מנותקים מתקשורת. יש להם שעות ספורות לפני שהחשמל בחליפות יאזול וכולם ימותו. חצי שנה לפני – הגעתם והשתלבותם של האסטרונאוטים במחנה האימונים.

עלילת דרימארס פרק 11:

עלילת הסדרה מתקיימת בשני צירי זמן ומגוללת את קורותיהם של שמונה מתבגרים, אשר נשלחים להכין את כוכב הלכת מאדים לקראת יישוב המין האנושי בשל קריסת תנאי המחיה בכדור הארץ.בציר הזמן הראשון, המתרחש במתחם האימונים של "GSA" בכדור הארץ ביולי 2045, נאספים שמונת המתבגרים, לכל אחד מהם ייחוד משלו ומומחיות בתחומו, על מנת להתכונן ולהתאמן לקראת נסיעתם למאדים; על רקע האימונים, מוצגת התפתחות מערכות היחסים בין השמונה, ואף מערכות היחסים ביניהם לבין חברי הסוכנות המופקדים עליהם, כשבמקביל וללא ידיעתם, מאחורי גבם נרקמת מזימה המעמידה את המין האנושי בסכנה. בציר הזמן השני, המתרחש על מאדים בינואר 2046, לאחר שנאלצה המשלחת לנחות נחיתת חירום, מגלים השבעה כי נחתו בחלק הלא-נכון של מאדים וכי אחד מתוכם נעדר. כשהם יוצאים למסע על מנת לאתר את חבר המשלחת השמיני ולשוב אל ההביטאט, נאבקים חברי המשלחת לשרוד לנוכח מאגרי החשמל והחמצן המצומצמים שברשותם.

דרימארס פרק 11 לצפייה ישירה

״דרימארס״ ימים א'-ה' בשעה 15:30 בערוץ ZOOM וב-HOT VOD YOUNG וב-HOT PLAY

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *