לעוף על אנה פרק 11 לצפייה ישירה

לעוף על אנה פרק 11 לצפייה ישירה

לעוף על אנה פרק 11 הוא פרק חדש בסדרה החדשה של ערוץ טין ניק, המבוססת בחופשיות על חייה של הזמרת אנה זק. אנה סולינסקי (אנה זק), תלמידת תיכון מאשקלון, ומלצרית ב"דג על הגג" (קומת קרקע בפסג'), הופכת בן לילה לסנסציה אחרי שאריאנה גרנדה משתפת טיקטוק שלה. אנה מקבלת הצעה להפוך לכוכבת בינלאומית, כולל חיים חדשים ונוצצים מעבר לים. הכל נשמע מושלם למעט פרט אחד – אם לא תוביל את מקהלת בית הספר העלובה לניצחון בטקס המקהלות העירוני – אחותה הגאונה, אלכס, תאבד את מלגת הלימודים היוקרתית שלה. אנה נאלצת לבצע שורה של תמרונים מסובכים, כדי להגשים את החלומות של כולן, כשעל הדרך היא מתמודדת גם עם ענייניםדרמה בצילומי לעוף על אנה פרק 11:

איתי מורג, במאי הסדרה "לעוף על אנה" בכיכובה של אנה זק, הוחלף באופן חריג באמצע הצילומים בעקבות תלונות על סביבת עבודה לא נעימה – כך פרסם לראשונה כתב "ישראל היום" ערן סוויסה.

גורמים בתעשייה אישרו את הדברים והוסיפו פרטים. על פי גורם יודע דבר, "סביבת העבודה הייתה מאוד לא נעימה. גם השחקנים וגם הצוות מאוד סבלו ממנו. נתנו לו כמה צ'אנסים והוא לא הצליח לתקן. היו המון תקריות שונות. המון צעקות ואיבוד עשתונות".

אדם אחר המקורב להפקה אמר: "היו איתו כמה בעיות. אחת, השחקנים אמרו שהוא לא נעים, אגרסיבי ומדבר אליהם בצורה לא מכבדת. הוא היה צועק, הוא היה צורח. בנוסף, הוא היה מאוד מאוד איטי וההפקה נכנסה להמון שעות נוספות, התיש את השחקנים וכולם היו עייפים. המפיקות היו רבות איתו שהיה צריך לסיים בזמן, שזו סדרת נוער, שצריך לקצר".

לעוף על אנה פרק 11 לצפייה ישירה

בסדרה החדשה ישחקו אנה זק, אור בן מלך, עילי צ'פמן, אביחי עוזרי ועוד…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *